Nie musisz być doskonały, ponieważ niedoskonałość jest wystarczająco dobra.

Wybacz sobie i wybacz innym. Nie musisz być doskonały, ponieważ niedoskonałość jest wystarczająco dobra. To naprawdę w porządku być człowiekiem. Doceń te niewiarygodne rzeczy, które zrobiłeś i to, kim byłeś. Poczuj wdzięczność, że to co stworzyłeś pozwoliło ci na doświadczanie życia, uczenie się i rozwój. Nie martw się – masz czas na posprzątanie swojego bałaganu. Będziesz miał okazję, żeby udoskonalić i głosić swoje przesłanie. Odpręż się, po drodze wolno ci dobrze się bawić. Za każdym razem, kiedy pozwalasz, żeby cykl się powtórzył, otwierasz się na możliwość przedefiniowania własnego doświadczenia. Każda powtórka przybliża cię do wielkiego zrozumienia KIM NAPRAWDĘ JESTEŚ.

Tak naprawdę, nie jesteś w podróży –  TY sam jesteś podróżą. Ta podróż zachęca, abyś doświadczał i odkrywał SIEBIE. To oznacza, że nie ma końcowego celu czy miejsca przeznaczenia, tylko nigdy nie kończąca się ścieżka uświadamiania sobie WSZYSTKIEGO, czym jesteś. Wejdź we wspaniałość nieograniczonych możliwości.

Ostatecznie masz odkryć, że jesteś Miłością i że jesteś kochany. Ta świadomość, na coraz to głębszych poziomach,  pojawi się wtedy, gdy pozwolisz sobie rozpoznać, że wszystko jest tobą. Uznanie i zakotwiczenie się w poczuciu, że jesteś kochany jest twoim największym dostępem do mocy. Dzięki temu, nauczysz się jak tańczyć z życiem, niezależnie od kostiumów, twarzy czy synchroniczności, które się pojawiają. W ten sposób dojdziesz do takiego punktu, że nie będziesz potrzebował wiedzieć, wymyślać, ani rozumieć. Nie będziesz musiał określać ani definiować. Przyjdzie taka chwila, że będziesz wiedział, rozumiał, akceptował i będziesz jasno określony. To może wydarzyć się w każdym momencie.

 

Więcej przeczytasz w książce Simran Singh pt. Rozmowy z Wszechświatem.