Wybierz dla siebie nową rzeczywistość

 

Zdarza się to co dzień setki, a może nawet tysiące razy, a wy tego nie dostrzegacie, ponieważ nie jesteście świadomi, jak tworzona jest rzeczywistość. Pozwalacie wiadomościom usłyszanym w telewizji, żeby wszczepiły się w krajobraz waszej rzeczywistości i przekonały, że na przykład przez kolejne trzy dni będzie brzydka pogoda. A wy w to wierzycie. Tysiące czy miliony innych ludzi też w to wierzy. I co się dzieje? Najwspanialsze w energii jest przecież to, że chce wam służyć, a zatem posłusznie tworzy brzydką pogodę na kolejne trzy dni. Meteorologom wydaje się, że są tacy bystrzy, że potrafią przewidzieć aurę, ale wszystko co robią, to jedynie wszczepiają w zbiorową świadomość kolejny implant. Ogólnie rzecz biorąc tworzycie to, co wybieracie, czy też to, w co wierzycie. I tak każdego dnia.

Albo wmawia się wam, że za sześć miesięcy nastąpi krach w gospodarce. A kto to może tak naprawdę wiedzieć? No, może poza mną… (śmiech publiczności) Ale natychmiast przejmuje to zbiorowa świadomość i od razu widać reakcję – jeszcze tego samego dnia na giełdzie indeksy zaczynają spadać. A to tylko efekt wszczepienia myślowego implantu. Mówiliśmy o tym nieraz podczas innych spotkań, że energia zawsze wam służy. ZAWSZE WAM SŁUŻY. I czy będzie to według was „dobra” czy „zła” energia, to i tak zawsze będzie wam służyć. Będzie dokładnym odbiciem waszych systemów wierzeń. A wasze przekonania – a już w szczególności te, które uznajecie za własne – mają ogromną moc sprawczą. Przyciągają wszelką konieczną energię z zewnątrz i z wewnątrz, byle tylko potwierdzić czy też pomóc wam tworzyć taką rzeczywistość, w jaką w danym momencie wierzycie.

I robicie to w każdej sekundzie swojego życia. Wasze przekonania przyciągają takie energie, które są w stanie urzeczywistnić wszystko, co wydaje się, że właśnie was czeka, a co tak naprawdę jest jedynie waszym własnym wyborem. Wbiliście sobie do głowy, że wcale nie wybieracie tego rodzaju doświadczeń świadomie. Wydaje wam się, że to wszystko jest efektem czegoś potężniejszego, skuteczniejszego, silniejszego od was. Dlatego ledwo udaje wam się przeżyć, z trudem wystarcza do pierwszego, a wszystko dlatego, że tak sobie wymyśliliście i w to uwierzyliście… Ale teraz możecie świadomie wybrać, że chcecie uwolnić sieę od tego rodzaju przekonań i dzięki temu wybrać dla siebie nową rzeczywistość.

Fragment pochodzi z książki Adamusa Saint – Germain – Synchrotyzowanie